"spoKREWnieni służbą"- zapraszamy na zbiórkę - Aktualności - KPP Nowa Sól

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"spoKREWnieni służbą"- zapraszamy na zbiórkę

Data publikacji 02.07.2018

Klub honorowych dawców krwi „Mundurowi” wraz z Rejonowym Oddziałem Polskiego Czerwonego Krzyża w Nowej Soli zapraszają na zbiórkę krwi. Akcja pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji pod hasłem „spoKREWnieni służbą” ma na celu zachęcenie funkcjonariuszy Policji, w szczególności członków Klubów Honorowych Dawców KRWI PCK i Stowarzyszeń Honorowych Dawców Krwi RP działających w służbach podległych Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji, do organizowania wspólnych zbiórek krwi.

W piątek, 6-tego lipca 2018 roku w godzinach 9.00 – 13.00 na placu przed Komendą Powiatową Policji w Nowej Soli przy ul. Północnej 2 w ramach akcji "spoKREWnieni służbą" po raz kolejny stanie krwiobus. Akcja poboru krwi została zainicjowana przez Policyjny Honorowy Klub Dawców krwi. Krew będą mogli oddać nie tylko policjanci, ale również mieszkańcy powiatu.

Oddając krew pomagamy osobom potrzebującym. Policjanci z Nowej Soli widząc potrzebę wsparcia zaplanowali kolejną akcję poboru krwi. Wszystkich chętnych zapraszamy i przypominamy o zabraniu ze sobą dokumentu ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość i nr PESEL np.: dowód osobisty, prawo jazdy, paszport, legitymację studencką.


 

st.sierż. Justyna Sęczkowska

Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli